Blog
 

Jak již mám ve zvyku, od roku 2017 se pravidelně účastním národního kola robotické soutěže RoboRAVE v kategorii Fire Fighting (hašení ohně) pořádanou v ČR asociací pro mládež, vědu a techniku AMAVET.

To hlavní je teleobjektiv, tedy objektiv s dostatečně dlouhou ohniskovou vzdáleností. Minimum je alespoň 200 mm (v přepočtu na kinofilm), ale čím delší ohnisko, tím lépe. Perfektní jsou objektivy odpovídající ohnisku 500 mm a více. Mnozí takhle dlouhá ohniska ještě kombinují s telekonvertorem.

Pokud si nevíte rady, jak postupovat při editaci fotek, nebojte mě zkontaktovat buď mailem, či níže přiloženým formulářem.

Foto výbava

14.06.2018

Mezi hlavní dva fotoaparáty řadím Panasonic Lumix G7H a Canon EOS 5D.
Hlavní výhodou Panasonicu je jeho velikost a váha, díky níž jsem schopen fotit, či natáčet dlouhé akce. Mezi další výhodu bych zařadil i schopnost zachytit sekvenci fotek až o frekvenci 33 snímků / sekundu. Na 5D používám staré manuální objektivy, které dodávají fotkám...

Můžete mě zkusit zkontaktovat a optat se na focení. Pokud budu schopen danou fotku vyfotit, tak se stačí jen domluvit kde a kdy a fotky máte doma téhož dne.Pokud bude fotka složitější, můžu se pokusit vyfotit něco podobného. Vše je jen o vzájemné domluvě.